خانه / ویزای توریستی

ویزای توریستی

[av_section min_height=” min_height_px=’500px’ padding=’default’ shadow=’no-shadow’ bottom_border=’no-border-styling’ id=” color=’main_color’ custom_bg=’#ea7d00′ src=” attachment=” attachment_size=” attach=’scroll’ position=’top left’ repeat=’no-repeat’ video=” video_ratio=’16:9′ overlay_opacity=’0.5′ overlay_color=” overlay_pattern=” overlay_custom_pattern=”] [av_textblock size=” font_color=” color=”]

آیا درخواست ویزای توریستی ایران دارید ؟ آیا در فکر دعوت دوست خارجی خود به ایران هستید ؟

اخذ ویزای توریستی ایران در کوتاهترین زمان، جهت مسافران غیر ایرانی؛
این خدمت در دامون با مناسب‌ترین قیمت، بهترین خدمات و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.
در صورت تمایل به رزرو ، با همکاران دامون تماس بگیرید.

[/av_textblock] [/av_section] [av_textblock size=” font_color=” color=”]

مــراحــل اخــذ ویــزای ایـــران توسط دامـــون

فرم مشخصات میزبان را تکمیل و ارسال کنید.

[av_button label=’فرم خام ویزای تریستی به ایران’ link=’manually,http://damoonagency.com/%D9%81%D8%B1%D9%85-%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D8%AF/’ link_target=’_blank’ size=’medium’ position=’center’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ color=’red’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’]

منتظر تماس از طرف دامون باشید. (حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت کاری)

پس از تماس دامون , فرم مشخصات میهمانان ، به ایمیل شما ارسال خواهد شد . این فرم بایستی توسط شما یا میهمان‌تان تکمیل شود . (لطفا توجه داشته باشید این ایمیل ممکن است به فولدر اسپم شما رفته باشد.)

پس از تماس و تائید درخواست شما توسط دامون , وجه ویزا را به یکی از حساب‌های اعلام شده در انتهای همین صفحه یا بصورت آنلاین واریز فرمایید.

با توجه به عدم مسئولیت دامون در صدور یا عدم صدور روادید توسط وزارت امور خارجه ، بدیهی است در صورت عدم صدور روادید توسط وزارت امور خارجه ، هزینه پرداختی عودت نمی‌گردد.

منتظر اعلام « کد دریافت ویزا » توسط دامون باشید. (۱۰ روز کاری)

در این مرحله، در واقع یک دعوتنامه از طرف دامون صادر و به‌همراه فرم تکمیل شده مشخصات میهمانان به وزارت امور خارجه اعلام می‌گردد . در صورت موافقت وزارت امور خارجه با صدور ویزا ، « کد تائیدیه ویزا » به دامون اعلام می‌گردد. دامون به‌محض دریافت این کد ، آن را به اطلاع شما خواهد رساند.

میهمان شما، پس از ۳ الی ۱۵ روز از ابلاغ این کد (و حداکثر ظرف ۱ ماه)، می‌تواند با در دست داشتن « کد تائیدیه ویزا » به سفارت یا کنسولگری اعلام شده مراجعه و ویزای خود را در صورت تائید نهایی وزارت امورخارجه دریافت نماید . مدت زمان الصاق ویزا در پاسپورت درخواست‌کننده ، ممکن است تا ۱۵ روز کاری زمان لازم داشته باشد که این زمان با توجه به کنسولگری یا سفارت مورد نظر متفاوت بوده و کوتاه‌تر باشد.

در صورتی‌که مدت اقامت میهمان شما در ایران کمتر از ۱۴ روز است، پیشنهاد می‌کنیم محل اخذ ویزا را « فرودگاه امام خمینی » انتخاب نمایند.

مدارک لازم جهت اخذ ویزا ایران:

 • اسکن رنگی پاسپورت میهمان
 • اسکن رنگی صفحه اول شناسنامه میزبان
 • فرم تکمیل شده مشخصات میزبان و میهمان که از طریق دامون در اختیار شما قرار می‌گیرد.

شرایط ویزای صادر شده:

 • ویزای ایران ۳ ماه اعتبار دارد و مسافرین می‌توانند ۳۰ روز در کشور ایران اقامت داشته باشند. البته در صورت موافقت وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران این مدت تا ۶۰ روز هم قابل افزایش است.

شماره حساب‌های دامون جهت واریز وجه ویزا عبارتند از:

بهترین روش ثبت‌نام، ثبت‌نام و پرداخت به‌صورت اینترنتی و آنلاین است (استفاده از فرم روبرو). با این حال، درصورت عدم امکان استفاده از امکانات پرداخت اینترنتی می‌توانید مبلغ را به حساب‌ زیر واریز نمایید:

نام بانک شماره حساب شماره کارت صاحب حساب
 

لطفا توجه داشته باشید:

۱- دامون امکان دریافت ویزا برای دارندگان پاسپورت کشورهای زیر را ندارد:

 • آمریکا
 • کانادا
 • انگلستان
 • عراق
 • اردن
 • افغانستان
 • بنگلادش
 • سومالی
 • کلمبیا
 • تونس

۲- اتباع کشورهای پاکستان و هندوستان، امکان دریافت ویزا در فرودگاه ایران را ندارند.

[/av_textblock]